O firmě

Jako hlavní hnací motor není, ale jen tato profesionální ruční výstavba z masivu v několika tradičních technologiích. Podnět ke vzniku dala především konkurence tuzemského trhu a poptávka na roubené stavby. Ne každý preferejuje ruční surovou stavbu z masivu u svého domu. Bohužel i řada úředníků na vedoucích pozicích , kteří rozhodují o tom, zda dům zapadá do krajiného rázu obce, nebo nezapadá a tímto výrokem jaksi pro mne nepochopitelným smetou žádost klienta ze stolu aniž by si uvědomovali o čem to vlastně hovoří. A to jen proto, že nemají pochopení a vztah k tomuto druhu ekologické výstavby, která minimálně zatěžuje životní prostředí svou životností a výstavbou. Jistěže, každý vnímá přírodu,dřevo trochu jinak a nelze se proto na tento typ lidí dívat s pohoršením. Architektura nemá omezení a ještě jsem za ty roky, kdy se věnuji stavbám těchto domů neviděl dům, který by se mi nelíbil nebo by svým vzhledem narušoval své okolí.

A proto je tady na trhu i nová technologie, kterou jsme se rozhodli ve spolupráci s naším ruským partnerem připravit a vynést na evropský trh a to Modulová technologie, která by měla uspokojit zejména klienty z řad roubenkářů. Srubařští fandové, kteří nechtějí čekat na svůj dům dlouho a požadují rychlou stavbu srubu bez technologické pauzy jako je tomu u ruční výroby ze syrového masivu, mohou využít této technologie. Tento způsob výstavby srubu z lepeného konstrukčního hranolu i s obdivem uspokojuje úřední rozhodnutí státní správy. Tyto srubové domy se i lépe začleňují mezi stávající stavby Vašich zděných sousedů.

Věřím tomu, že naše firma uspokojí jakýkoliv Váš požadavek na stavbu srubového domu, v libovolném rozměru, finančních možnostech , ve výběru technologií , způsobu výstavby, kterých Vám nabízíme více než je evropský a tuzemský trh zvyklý. Věřím, že každá rodina i jednotlivec, která se pro stavbu tohoto typu domu rozhodne a zvolí si naší firmu bude spokojena s naším přístupem, kvalitou provedení a garancí, kterou Vám nabízíme. Stavíme domy tak aby byli jednou ze součástí zdravého, spokojeného života i pro Vaše potomky.

zakladatel firmy,Oto Doležal v.r.