Prodej projektů

Projekty modulové technologie - lepeného hranolu

Kromě kompletních služeb na pořízení domu, tedy vypracování projektu a realizace stavby, nabízíme samostatně prodej či vypracování projektové dokumentace.

Projekty roubeného domuPoskytujeme profesionální poradenství z architektonického a designového hlediska. Projekty navrhují odborníci specializující se na dřevostavby s dlouholetou působností v tomto atraktivním odvětví. Máme bohaté zkušenosti s výstavbou a návrhy v nespočet variantách a provedeních.

Poskytujeme projekty celých domů, ale také projekty pro rekonstrukce, nástavby, půdní vestavby atd.

Velmi kvalitní zpracování projektové dokumentace je samozřejmostí. Všechny paré potřebné pro stavební řízení jsou součástí. Vytváříme projekty a domy dostupné téměř pro každého.

V případě zájmu o vypracování pouze projektové dokumentace dřevostavby zhotovujeme projekt pro stavební povolení a výrobní projekt speciálů v ceně 138.000Kč (podle velikosti stromu). Cena stavebního povolení je 25.000Kč. Dále je jako součást projektu studie domu v ceně 38.000Kč a zajištění dokumentu energetického posouzení budovy, který vystavuje nezávislý orgán za cenu 7.000Kč .

Při objednání hrubé stavby zajišťujeme výrobu roubené konstrukce včetně vnitřních příček a střešní konstrukce se zateplením. Dopravu na místo stavby, kompletní montáž, přípravu hrubých rozvodů ZTI, přípravu pro impregnaci-broušení a izolaci ve spárách.
Další informace naleznete v sekci: Standardy staveb z lepeného konstrukčního hranolu.

Pokud si klient zvolí firmu Monivet s.r.o. jako zhotovitele je vyčíslena pouze část nákladů ve výši 70.000Kč. Tato částka slouží na pokrytí nákladů pro vytvoření situačního umístění, geodetického plánu - zaměřění základové desky, vizualizace a pokrytí poplatků na stavební povolení.

Pro přesné stanovení ceny roubeného domu na klíč je nutné vypracování projektové dokumentace.

Pro přesné stanovení ceny hrubé stavby je nutné vypracování studie domu.


S naší spoluprácí se můžete stát návrhářem vlastního domu. Každou vaši představu jsme schopni proměnit v realitu.