Proč srub

Každá srubová stavba je jedinečná a proto nenabízíme katalogové domy. Opravdový srub musí být unikátní originál vytvořený právě pro Vás!

Na srubovou výstavbu se firma Monivet s.r.o. zaměřuje již řadu let. Díky použití pouze velmi  kvalitnich  materiálů a velké zručnosti našich řemeslníků vznikají unikátní srubové stavby. Naši zkušení architekti a designéři Vám pomohou vytvořit projekt podle Vašich představ. Seznámí Vás s širokou škálou  materiálů, jejich použitím, výhod a  nevýhod a nejvhodnějším umístěním vzhledem k jejich vlastnostem. Objasní Vám způsoby konzervace dřeva a druhy použitých materiálů.
Firma Monivet v tomto směru využívá nejmodernějších poznatků vědy. Přírodní prostředky, zejména oleje a vosky, jsou nejúčinnější ochranou, zaručují odolnost proti klimatickým vlivům a uchovávají dřevu jeho unikátní vzhled a viditelnou strukturu. Naše firma spolupracuje při navrhování dispozic a tvarů srubů se specialistkou přes filozofii Feng-šuej. Věříme, že tento filosofický směr založený na vytvoření vzájemné harmonie energií v domově a prostředí kolem nás, přispěje ke spokojenějšímu životu ve vašich domovech.


Materiál na stavbu srubů pečlivě vybírají naši odborníci a znalci. Používáme pouze zdravé a silné stromy, tím je zajištěna stabilita a pevnost stavby. Při výběru je uvažováno i o pohledové stránce kmenů. Kusy, které mají povrchové nebo vzhledové vady, jsou z výroby odstraněny. Tento náročný proces výběru je odměněn  vysokou mírou nadšení investorů ze vzhledu povrchu stěn jak v interiéru tak exteriéru.  Dřevo je úžasný materiál, a tak i navenek působí. Mohutné trámy a klády si rychle oblíbíte, krása dřeva Vás ovládne a pobyt ve srubu Vám začne být zcela přirozený.

V úpravě interiérů spolupracujeme se specializovanými studii. Vypracováváme projekty vzhledů kuchyní, případně i koupelen. Naši specialisté jsou v tomto směru ochotni kdykoliv vám nabídnout své rady a zkušenosti.
Život ve srubovém domě se nedá srovnávat s pobytem v klasické stavbě. Pobyt zde si užíváte, každý den Vás srub nabíjí novou energií. Vůně pryskyřic prostupuje domem a obyvatelům dává najevo o svém ryze přírodním původu.

Firma Monivet s.r.o. je zde proto, aby vám pomohla vytvořit prostor, kde můžete realizovat své sny.