Zahradní architektura

Zahradní altány a dekorační prvky nejen ke srubovým stavbám

Jako vkusné dopňky k našim srubovým stavbám nabízíme bohatou škálu zahradních altánů, domků  a téměř libovolných dekoračních prvků. Prvky bývají zřízeny stejnou technologií jako je použita na stavbu srubového domu. Lze tak dotvořit okolí srubové stavby v přírodním duchu a designově tak celý prostor scelit. Naši truhláři mohou vytvořit jakýkoliv vámi zvolený či navrhnutý dřevěný prvek. Díky bohaté škále druhů dřev si každý může vybrat odstín a strukturu pro něj nejatraktivnější.

V naší nabídce jsou mimo jiné zahradní studna z masívu. zahradní sauny, dekorační sochy, psí boudy na míru, pergoly, garáže,lodě či čluny, zahradní nábytek, ale i interiérový nábytek s ručním vyřezáváním. Návrhy těchto doplňků a jejich projekty jsou naši odborníci připraveni vytvořit dle vašich požadavků. Ceny jednotlivych doplňků jsou většinou individuální dle použité technologie a materiálů.
Ceny zahradních saun jsou od 11 000Kč za 1m2.
 

"Práce se dřevem je naše vášeň"
team MonivetNíže uvádíme několik výrobků, které nabízíme. Naši odborníci vytvoří nebo upraví stávající návrhy podle vašeho přání.

 

Zahradní altánek

Pro věrného přítele

Masivní posezení

 Zahradní altán

 Zahradní altán

 Interiér - zahradní altán

Zahradní sauna

Sauna se zelenou střechou

 Kryté posezení

V odstínu třešně

 Posezení z masívu

 Lavice se stolem

Posezení

Dekorační prvek zahrady

Netradiční studna

Vodní člun ruční práce

Loďka dle přání na míru

Loďka

Elegantní schodišťové řešení

Ukázka řemeslného umění

Stolek dle vlastního návrhu

Dekorace ze dřeva

Dekorace ze dřeva

Dekorace ze dřeva

 Plastika

 Plastika

 Řezbářské precizní zpracování

Miniatury jako dekorace

Miniatury jako dekorace srubu Monivet

Zahradni doplňky

Zahradni doplňky srubu Monivet

Dekorační obložky oken

Dekorační obložky oken srubu Monivet

 


Pro případné dotazy na výrobu dalších druhů zahradních doplňků nebo výrobků ze dřeva nás prosím kontaktujte. Kontakt naleznete zde. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy.
Nabídka zahradní sauny zřízené norskou technologií
 

 

Zahradní sauna - Norská technologie
Nabídka zahradniho Altánku zřízeného Norskou technologií 

Zahradní altán - Norská technologie

 

 

Modřínová terasa se světlolamy

Jako novinku zde nabízíme krásné a funkční řešení terasy se světlolamy. Jako materiál byl v tomto případě použit modřín, který byl ošetřen do tmavého odstínu pigmentačními nátěry. Tuto konstrukci je možné postavit z libovolného druhu dřeva dle volby klienta.

 
Modřínová terasa se světlolamy Modřínová terasa se světlolamy Modřínová terasa se světlolamy
Modřínová terasa se světlolamy Modřínová terasa se světlolamy Modřínová terasa se světlolamy
 

Ukázka krytého zádveří z čepované konstrukce

Pro ukázku zde uvádíme konstrukci krytí zádveří, kterou si klient objednal ke svému domu v Kostelci u Křížků. Konstrukce je čepovaná a použité dřevo je ze Sibiřské Borovice. Požadavek byl vytvořit konstrukci, která bude poskytovat ochranu před nepřízní počasí u vchodu do domu s možností dalšího využití.

 

Krytí zádveří z čepované konstrukce Konstrukce je ze sibiřské borovice Detail konstrukce


Pokud potřebujete vytvořit jakoukoliv dřevěnou konstrukci jako funkční nebo dekorativní doplněk ke svému rodinnému domu kontaktujte nás. Rádi s vámi vybereme to nejlepší řešení a vytvoříme vám cenovou nabídku.

 

Nabídka zahradního srubového domku

V současné době Vám nabízíme zahradní domek pro celoroční využití. Technologii výstavby a druh použitého dřeva si zákazník zvolí sám. Domek může být postaven třemi různými technologiemi: kanadskou, norskou a hákovou. Mezi navrhovanými druhy dřev jsou: borovice, modřín, jedle, apod.
Obytná plocha 16 m2
Počet oken 3x
Dveře 1x
Střešní tašky KM beta
Izolace - vlna ISOLENA
Cena cca 336.000 Kč

Ukázka zahradního domku
     
Nabídka dřevěných lodí

Nabízíme výrobu dřevěných lodí na objednávku. Pokud žijete poblíž řeky či rybníka určitě se Vám bude hodit loďka. Dokážeme pro Vás vyrobit loďku či člun dle vašeho požadavku. V nabídce je mnoho druhů dřev a odstínů a každý si nalezne tu ideální kombinaci. Zde je ukázka ručně vyrobené dřevěné loďky. Loďka je dlouhá 5m a je vyrobena z borovice. Druh použitého dřeva si klient může zvolit sám a rádi poradíme, které dřevo je pro lodě nejvhodnější.Dřevěná loď Monivet Dřevěná loďka Monivet
   

Cena: 63 000
Nabídka zahradních železných krbů

Rozšiřujeme nabídku zahradních doplňků o kvalitní železné zahradní krby. Krby přinášejí úžasné zpestření zahradního posezení a my Vám zde několik tipů nabízíme.

Kompletní nabídka zahradních krbů.Nabídka zahradních krbů - rohové řešení Nabídka zahradních krbů - krb Maxi Nabídka zahradních krbů - krb malý
     


Zahradní Banja (sauna) nebo zahradní srubový domek

Nabízíme zahradní srubový domek s možností využití jako zahradní sauny - celoročně obyvatelný. Provedení je v Norské technologii v materiálu sibiřská borovice s plochou 4 x 4m + 2 x 2m (teráska). Podkrovní prostor zobrazené varianty má plnohodnotnou podchozí výšku a klientem je využit jako podkrovní pokoj s přespáním až 6 lidí. Přístup je řešen zatahovacími půdnimi schůdky.

Součástí stavby je isolace z ovčí vlny ISOLENA, okna, dveře, dřevěná podlaha, rozvody, (elektro). V ceně je zahrnuta montáž a impregnace domu na určeném místě, střešní krytina - přírodní pálená taška. V ceně není zahrnuta doprava k zákazníkovi.

Cena je : 599.000,-Kč (bez DPH)